TYLKO NAJLEPSZE MASZYNY BUDOWLANE I KOLEJOWE

2018-08-02 05:39:24
Maszyny dla profesjonalistów


 

Firma BAMAAR powstała w 1989 roku jako przedsiębiorstwo usługowe branży telekomunikacyjnej. Zdobyte doświadczenie jako użytkownika maszyn budowlanych zaowocowało w 2000 roku rozszerzeniem naszej działalności o usługi związane z wynajmem sprzętu specjalistycznego oraz sprzedażą nowych maszyn. Obecnie oferujemy naszym klientom nowe i używane maszyny budowlane, szeroki wachlarz dodatkowego osprzętu roboczego oraz pełny zakres usług serwisowych.

Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem producenta wielofunkcyjnych koparko-ładowarek szwedzkiej firmy Huddig AB.
Najbardziej wszechstronna maszyna dwudrogowa z potężnie rozbudowaną hydrauliką służącą do zasilania różnorodnego osprzętu dodatkowego. Przykładowe urządzenia do wykonywania szerokiego spektrum robót kolejowych współpracujących z maszyną Huddig, to: rozkładacz podkładów kolejowych, wymieniacz podkładów kolejowych, podbijarka torowa tłucznia, wykaszarka krzewów i zarośli czy podnośnik koszowy - zwyżka (o wysięgu do wysokości 20 m) itp.
Szczególnie polecana w różnorodnych robotach napowietrznych i przy budowie/remontach kablowych linii energetycznych oraz telekomunikacyjnych, a także w utrzymaniu sprawności technicznej urządzeń przesyłowych. Wybitna zdolność koparko-ładowarki Huddig do pracy w ekstremalnych warunkach przesądza o jej zastosowaniu w usuwaniu awarii czy budowie linii w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Przydatne urządzenia współpracujące z maszyną podczas prac energetycznych to podnośnik koszowy, pługoukładacz kabli, koparka łańcuchowa, wiertnica hydrauliczna, młot hydrauliczny czy wykaszarka krzewów i zarośli.
Do prowadzenia wszelkich specjalistycznych prac posiadamy w ofercie urządzenia najlepszych europejskich producentów:
>> wymieniacz podkładów, trawersy i drobny osprzęt do robót torowych firmy Rosenqvist
>> podbijarki torowe tłucznia, szczotki do tłucznia, widły, pługoukładacze, wiertnice firmy RF-System
>> głowice obrotowo-wychylne, łyżki koparkowe, chwytaki firmy Indexator
>> szybkozłącza hydrauliczne i łyżki chwytakowe do słupów firmy OilQuick
>> obrotowo-wychylne głowice firm Indexator, Engcon, Steelwrist
>> maszyny torowe Ameca
>> koparki łańcuchowe LIBA
>> wykaszarki krzewów i zarośli Slagkraft
>> osprzęt do robót energetycznych Sahlins


Posiadamy stały dostęp do oryginalnych części i podzespołów sprzedawanych przez nas maszyn, oraz dysponujemy wykwalifikowanym i przeszkolonym personelem technicznym, który to zapewni wysokiej jakości usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Bamaar

HUDDIG AB
ROSENQVIST RAIL  AB
RF Sytem AB
Indexator
Sahlins
Slagkraft
Ameca
Liba
OilQuick
Petterssons Smide AB